1 czerwca 2017 r. spotkanie z dr Andrzejem Kruszewiczem.

Opublikowano: 24 maja, 2017, Kategoria: Aktualności
kruszewicziko

Gawędy nie tylko o ptakach to zapowiedź niezwykłego spotkania z doktorem nauk, lekarzem weterynarii, ornitologiem, podróżnikiem i dyrektorem warszawskiego zoo oraz autorem wielu publikacji Andrzejem Kruszewiczem. Spotkanie odbędzie się w dniu 1 czerwca 2017 r. o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Spotkanie jest bezpłatne, ale ilość miejsc ograniczona. Dlatego już od czwartku 25 maja można odebrać w bibliotece wejściówkę.
Zadanie jest realizowane w ramach projektu: Czas na czytanie, czyli 70 niezwykłych spotkań z książką, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

kruszewicz550