26 stycznia 2017 r. warsztaty Mały Artysta

Opublikowano: 19 stycznia, 2017, Kategoria: Aktualności
maly_artysta550

Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego zaprasza na warsztaty Mały Artysta, podczas których dzieci będą malować, rysować, lepić, kleić, czyli jednym słowem TWORZYĆ. Warsztaty przeznaczone są dla małych artystów w wieku od 8 do 12 lat. Podczas warsztatów uczestnicy będą rozwijać kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne. Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod nr tel. 76 726 56 24. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwsze zajęcia odbędą się 26 stycznia o godz. 16:00 w Bibliotece Lokalnej Osiedla Głogowskiego przy ul. Perseusza 13.

maly_artysta550