30 maja 2017 r. Czytamy i Gadamy.

Opublikowano: 24 maja, 2017, Kategoria: Aktualności
czytamy_ico_www1

Jagoda ma 18 lat, wyrozumiałych rodziców, starszego brata, który zabiera ją na imprezy dla studentów, i prawdziwą przyjaciółkę od serca. A na dodatek niedawno poznawała fantastycznego chłopaka. Idealne życie, prawda? Otóż nie, bo życie, jak to życie, lubi zaskakiwać i stawiać nas w trudnych sytuacjach.
Podczas majowego spotkania będziemy rozmawiać o najnowszej książce Ewy Nowak „Moja Ananke”, powieści o trudnym wchodzeniu w dorosłość, pierwszych ważnych decyzjach i pierwszej miłości, czyli problemach, które dotyczą każdego nastolatka. Spotykamy się 30 maja o godz. 16.00 w Bibliotece Lokalnej Osiedla Głogowskiego (ul. Perseusza 13).

czytamyigadamy_maj550