Powiatowy konkurs literacko – plastyczny

Opublikowano: 19 października, 2010, Kategoria: Aktualności

Powiatowy konkurs literacko – plastyczny „Nasza klasa w krzywym zwierciadle”

Szkoła to miejsce wspaniałe,
Choć każdy ma zmartwienia niemałe.
Mimo wielu zmagań i trudów
Nikt nie umiera tutaj z nudów.

A.Szlejter

Powiatowy Konkurs Literacko -Plastyczny

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych pt.: „Nasza klasa w krzywym zwierciadle”

W związku z organizowanym w naszej bibliotece spotkaniem autorskim z panią Małgorzatą Karoliną Piekarską, zapraszamy dzieci i młodzież powiatu głogowskiego do udziału w konkursie polegającym na przedstawieniu obrazu własnej klasy lub bohaterów literackich.
Prace plastyczne wykonane dowolną techniką (kredki, farby, collage, wyklejanki) na brystolu o wymiarze nie mniejszym niż A4, należy na odwrocie podpisać drukowanymi literami, podając: imię i nazwisko autora, wiek, klasę, nazwisko opiekuna, adres szkoły lub placówki i nr telefonu. Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę plastyczną. Jury nie będzie oceniać prac przestrzennych lub niezgodnych z regulaminem.

Prace należy dostarczyć do siedziby organizatorów do dnia 17 listopada 2010 r (środa)
na adres:
MBP Dział Dziecięco – Młodzieżowy
ul. Jedności Robotniczej 15
67-200 Głogów

Prace konkursowe są własnością biblioteki.
Konkurs rozstrzygnięty zostanie 22 listopada 2010 r. Informacja ta ukaże się także na stronie organizatora: www.mbp.glogow.pl Wręczenie nagród nastąpi 30 listopada 2010 r. (wtorek) w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym MBP przy ul. Jedności Robotniczej 15 podczas spotkania autorskiego z pisarką.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie pod tel. 076 726 56 22